EVENIMENTE

Dr. Cristian Andrei la Chişinău


Mi s-a întîmplat deseori seara să revin acasă şi să prind bucăţi din emisiunie lui de la radio. Atunci, bineînţeles, o voce caldă ca asta mă făcea să visez la un psiholog la fel de bun, înţelept şi profesionist pentru mass media noastră. Avem psihologi buni în Moldova. Am apelat la serviciile unora atunci când mi-a fost cel mai greu. Dar când vine vorba de microfon sau camera video, aceşti oameni cu o profesie deloc exhibiţionistă, imediat îşi pierd din farmec. În străinătate, psihologii care au depăşit tracul în faţa publicului şi a camerei sunt mari pesonalităţi de televiziune, radio şi presă scrisă. Publică memorii, oferă sfaturi vedetelor se dau cu părerea în cazuri excepţionale.

Cel mai bun psiholog este acela care te ajută să descoperi psihologul din tine. Pentru că talentul lui este să te ajute să te cunoşti, lucru pentru care niciodată nu avem timp. Vă recomand această întîlnire. Nici nu ştiu dacă mai găsiţi bilete, dar încercaţi.

“Clubul Nostru” prezintă “Cine m-a făcut femeie?”.

Marţi, 27 septembrie, ora 17:30, la “Sala de Aur” pentru o întâlnire cu cel mai apreciat psihoterapeut al României,Doctorul Cristian ANDREI. Autor de emisiuni tv şi radio, are 3 carţi lansate, despre femei, sexualitate şi viaţă de cuplu. Doar 100 de persoane vor fi admise la eveniment. Biletele se vând la „Wellness Land” şi „Diverta”.  Sare şi Piper  oferă invitatii la eveniment. Iar miercuri, 28 septembrie, dr. Cristian Andrei va găti cu noi la Sare şi Piper, la Jurnal TV. Pentru mai multe informatii, accesati clubulnostru.md, gasiti „clubul nostru” pe facebook sau la tel. 0693-81-835


Comentarii

Previous Post Next Post

14 Comments

 • Reply alla 21 septembrie 2011 at 13:31

  cartea e minunata…o am …o citesc si recitesc…dar doctorul Andreii mi-a devenit un model, mai cu seama dupa ce ani la rand il ascultam la radio si apoi am avut ocazia sa ma intilnesc cu el si sa-i fiu si protagonista unei emisiuni…

 • Reply NATY 21 septembrie 2011 at 14:34

  Nata,cum putem sa facem legatura cu acesti psihologi care descopera „psihologul din tine”?poti sa ne scrii un telefon de contact ? Mersi

  • Reply nataalbot 21 septembrie 2011 at 17:52

   Lila Centru, tel: 22-86-93, 069103944

   • Reply aura 25 septembrie 2011 at 20:55

    buna,faci o programare prin telefon la acest centru?si cit costa serviciile lor?multumesc

  • Reply cristina 22 septembrie 2011 at 01:43

   Nata, uite ca avem si invidiosi! Minunat,nu ma mai uimeste nimic in tara asta!

 • Reply OLESEA 24 septembrie 2011 at 15:11

  Am crescut pe timbrul vocei acestui mare psihoterapeut, eram o adolescenta indragostita de kiss fm pentru ca seara imi dedicam somnul ascultind emisiunele lui.Superb.bravo.Pacat ca nu eram in tara pentru a merge la amrea intilnire.

  • Reply nataalbot 24 septembrie 2011 at 21:31

   Intilnirea inca mai urmeaza

 • Reply chicu lilia 7 octombrie 2011 at 19:43

  de unde ati procurat cartile ca eu am intrat azi in 5 librarii si nu stie nimeni de Cristian Andrei?

 • Reply Tania 16 octombrie 2011 at 11:24

  Eu am peste 200 lectii particulare in iPod. Il ascult mereu…

 • Reply anuska04 15 februarie 2012 at 12:28

  Salut! am ascultat si eu emisiunile doctorului Cristian Andrei de la kiss.fm si radio21.ro- sunt foarte, foarte interesante cu multe sfaturi si exemple din viata… Mi-as dori mult sa le am dar nustiu de unde sa le gasesc…..am cautat pe siteul radio21 dar probabil au fost scoare.. Poate sa ma ajute cineva??? Multumesc.

 • Reply ciocirlia 3 iulie 2012 at 23:29

  http://angelica-psihoterapevt.blogspot.com/

 • Leave a Reply